Silver partner
22
Роки досвіду
1
Верифікована рекомендація
9
Років на сайті
Рекомендувати
Активних оголошень
6
Ексклюзивних об'єктів
0
Рекламна активність
686
Останній візит на сайт
вчора

Продаж будинків (4)

  • АН Планета Оболонь
    245 000 $
    502 $/м²

    Лісова, 1

    БЕЗ КОМІСІЇ
    488 / 137 / 15 м²
    2 поверхи
    18 сот
    6 кімнат і більше
    2000 рік побудови
    вчора
    Пухівка, продаж будинку 490 м, ділянка 18 соток кутова. Ідеально підійде для комерційного користування. Будинок 2 поверхи та цокольний єтаж, на два виходи, абсолютно автономні дві частини, електрика по 25 кВт (всього 50кВт) Газ 2 лічильники окремо. Каналізація: септик 9,5 м куб, запасні ями для перекачування насосом 5 м/куб та 15 м/куб. Вода-свердловина 67 м. глибинний насос, залягання води - «сеноманський» водоносний горизонт. Будинок потребує ремонту, але всі котли та інше в робочому стані. Неподалік річка та ліс. 245 тис у о
    Рієлтор
  • АН Планета Оболонь
    138 999 $
    993 $/м²

    Садовая

    БЕЗ КОМІСІЇ
    140 / 55 / 30 м²
    2 поверхи
    5 сот
    4 кімнати
    2025 рік побудови
    2 дні тому
    Віта-Поштова-зручне місце 5 хв від траси. Будинок готовий під оздоблення. 140 кв 5 соток. 15 квт На палях 6м. Дах клик фальц, утеплення мінвата. Свердловина. Паркан, ворота. Можливість провести газ. Висока якість-краще один раз побачити! 139 тис $ без % **Можемо зробити внутрішнє оздоблення за Вашим дизайном за вигідними цінами!
    Рієлтор
  • АН Планета Оболонь
    730 000 $
    1 780 $/м²

    Счастлива

    БЕЗ КОМІСІЇ Нижні сади
    410 / 150 / 23 м²
    2 поверхи
    15 сот
    5 кімнат
    2018 рік побудови
    сьогодні
    Біля станції метро Славутич, на відстані 5 км, знаходиться затишний, просторий будинок у Києві, де хочеться жити! Сучасний, комфортний будинок, загальною площею 410 кв м знаходиться на земельній ділянці площею 0,15 га. З ділянки є власний вихід на озеро. Повна автономність у суворих реаліях, надійне бомбосховище. На території: Двоповерховий гараж на 2 авто з можливістю жити на 2-му поверсі. Лазня-сауна з кухнею та зоною відпочинку. Альтанка, барбекю зона. Окреме приміщення для зберігання дров. Ландшафтний дизайн, великий розарій, відведена алея для кущів і дерев, що плодоносять, рулонний газон, автополив, ялинки понад 3 метри. Прибудинкова територія охайна, доглянута. Ділянка у плитці (ф...
    Рієлтор
  • АН Планета Оболонь
    75 000 $
    749 $/м²

    Георгія Мальцева вул., 8/18

    100.1 / 53.3 / 18.3 м²
    3 поверхи
    1 сот
    3 кімнати
    вчора
    Крюківщина. Георгія Мальцева 8\18 Продаж таунхаусу в комплексі New Smart 11. Квартира у середині, на 3 поверхи. 100 м + земля 0.6 соток внутрішній дворик. Відведено місце для машин. Зручне планування на дві сторони. Зовнішнє утеплення мінеральною ватою, стіни з піноблоку, перекриття та сходи. із залізобетону. Опалення індивідуальне електричне/3 фази. Розвинена інфраструктура: магазини, кафе, поштові відділення та ін. Зупинка транспорту поряд, до Києва 15 хвилин. 75000 уе Нотаріальні витрати на оформлення мінімальні. Запрошуємо на перегляд. Комплекс заселен майже повністю, приєднуйтесь.
    Рієлтор
Повернутись до всіх пропозицій
Оберіть спосіб підтвердження
Щоб вашу рекомендацію було зараховано, підтвердіть свою особистість
* Особисті дані не відображатимуться на сайті та слугуватимуть лише для підтвердження особистості.